Już 23 Października w godzinach 16:00 -18:00 odbędą się wyjątkowe warsztaty dla młodzieży w wieku 10 - 16 lat, które otworzą przed Wami świat tworzenia treści internetowych.

Pod czujnym okiem ekspertki  - Pani Patrycji Wachońskiej  - poznacie tajniki podcastów i storytellingu!

Warsztaty odbędą się w Studio Nagrań w Kurowicach 42a.

Nie przegapcie tej szansy! To doskonała okazja, by zdobyć nowe umiejętności i podzielić się swoją pasją z innymi.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 510 440 569 lub 76 831 22 87 albo mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zobaczenia!

Warsztaty dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021 - 2025.

Operatorzy programu:  Ministerstwo Edukacji Narodowej, Biblioteka Narodowa, Instytut Książki, Narodowe Centrum Kultury, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.