• Na zdjęciu Sławek Gortych podpisuje swoje książki
    Na zdjęciu Sławek Gortych odpowiada na pytania
    W dniu 25 września mieliśmy przyjemność gościć w naszej bibliotece Sławka Gortycha Zagubiony w Karkonoszach, autora niezwykle popularnej Serii Karkonoskiej. Spotkanie przyciągnęło wielu miłośników literatury i Karkonoszy, a atmosfera była naprawdę wyjątkowa.
Sławek Gortych podzielił się z nami fascynującymi historiami zza kulis powstawania swoich książek, opowiedział o inspiracjach czerpanych z karkonoskich krajobrazów oraz odpowiedział na pytania od uczestników. Nie zabrakło także interesujących wątków historycznych, które odgrywają duża rolę w jego powieściach.
Dziękujemy Pani Marcie Kołodziej Wędrówki z Pasją - Przewodnik Sudecki za poprowadzenie spotkania i bardzo ciekawe i interesujące pytania do autora.
Dziękujemy wszystkim za obecność i zapraszamy na kolejne wydarzenia literackie w naszej bibliotece.

Na zdjęciu Sławek Gortych w towarzystwie swoich czytelników
Na zdjęciu czytelnicy biorący udział w spotkaniu autorskim ze Sławkiem Gortychem
Na zdjęciu Sławek Gortych ze swoją czytelniczką pozują do zdjęcia
Na zdjęciu Sławek Gortych